

15 901 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ CAMILLA BLONSKY
Комод Camilla B Blonski. Модульна спальня Camilla Blonski - це комплект меблів, який ідеально підійде до будь-якої форми кімнати, завдяки своїй мобільності. До складу спальні Camilla Blonski входять різні елементи : шафи, полиці, дзеркала, тумби та ліжко. Меблі виготовлені з високоякісних матеріалів, з металевими ручками, оздоблені механізмами плавного закриття. Дуже виграшно виглядає поєднання кольорів: яскравий крафт золотий та білий матовий. Меблі здаються класичними, легкими, а також не перевантажують простір помешкання.
- Ширина: 1800 мм
- Висота: 870 мм
- Глибина: 415 мм:
– Колір: дуб крафт золотий/ білий матовий
– Maтеріал корпус: ЛДСП (16 та 22 мм)/кришка МДФ 19 мм
– Матеріал фасада: плівка ПВХ / МДФ 22мм
– Кройка: ABS 0,45 мм та 2мм
– Ручки: металеві
– Петлі: механізм плавного закривання
– Механізм шухляд: “Tandem”
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состав комплекта | |
| Зеркало | 0 |
| Тумба для обуви | 0 |
| Вешалка для одежды | Нет |
| Шкаф для одежды | 0 |
| Отделение для головных уборов | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ЛДСП, МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | дуб крафт золотой, белый матовый |
| Ширина тумбы | 1800 |
| Глубина тумбы | 415 |
| Высота тумбы | 870 |
| Тип тумбы | прямая |
| Корпус тумбы | МДФ |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Тип мебели | комод |
| Тип этажерки | прямая |
| Корпус (каркас) этажерки | МДФ |
| Фасады этажерки | МДФ |
| Количество ярусов этажерки | 2 |
| Ширина этажерки | 1800 мм |
| Глубина этажерки | 415 мм |
| Высота этажерки | 870 мм |