


1 979 ₴
Дзеркало С001 Неман. Дзеркало є традиційним супутником домашніх інтер'єрів. Розміщується на стіні, основою служить МДФ. Рамка виконується в різних колірних варіантах.
Характеристики:

Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | МДФ |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Фигурная |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Толщина | 32 мм |
| Ширина | 800 мм |