

2 531 ₴
Дзеркало є традиційним супутником домашніх інтер'єрів. Дзеркало С002 розміщується на стіні, прямокутної форми, основою служить МДФ рамка. За рахунок різних колірних рішень рамки Ви з легкістю зможете підібрати дзеркало під інтер'єр кімнати. Темні відтінки рами дзекала представлено в кольорах венге південний, дуб грей, горіх світлий. Серед світлих відтінків Ви знайдете дзеркало С002 в рамі кольору білий супермат, скол дуба білий, дуб сонома.
Дзеркало гармонійно поєднується з комодами Неман тієї ж кольорової гами.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | МДФ |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Дуб сонома |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Ширина | 800 мм |