




от 16 373 ₴
Чому саме чудовий диван Доміно повинен зайняти гідне місце у вашій вітальні? А тому, що ця модель настільки красива, функціональна, проста в експлуатації і комфортна, що її просто не можливо не купити. Екологічно чисті матеріали і тканини, спокійна колірна гамма, приголомшливий пружинний блок,механізм розкладки «єврокнижка» роблять цей диван справжньою класикою жанру у виробництві меблів для дому. Не пропустіть можливості побалувати себе приголомшливим твором майстрів меблевої справи.
Ширина – 2700 мм
Довжина – 1070 мм
Висота – 700 мм
Спальне місце – 1600х2000 мм
Характеристики:
Базовые цвета подлокотников: орех, орех темный, дуб молочный, ольха, венге.
МЕБЛЕВІ ТКАНИНИ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 70 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 70 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 107 |
| Декоративная полка | в спинці дивана |
| Длина дивана | 270 м |
| категорія тканин | без тканини |