

16 909 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ CANDY BLONSKY
Шафа розпашна 4д Candy M Blonski. Модульна спальня Candy Blonski - ідеальне рішення для любителів комфорту, функціональних меблів і простоти деталей інтер'єру. Контрастне поєднання білого мату і дуба крафт табако не залишиться непоміченим шанувальниками індивідуального стилю. Двері закриваються за допомогою механізму плавного закриття дверей, ящики забезпечені механізмом "Tandem".
- Ширина: 1175 мм
- Висота: 2050 мм
- Глибина: 420 мм
– Колір: дуб крафт табако/ білий матовий
– Maтеріал корпус: ЛДСП (16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: плівка ПВХ / МДФ 22мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
– Ручки: металеві
– Петлі: механізм плавного закривання
– Механізм шухляд: “Tandem”
– Додаткова комплектація: підсвітка LED (опційно)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Польша |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1175 мм |
| Глубина шкафа | 420 мм |
| Высота шкафа | 2050 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Задняя стенка | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Вешалка для брюк | 1 шт |
| Полки для белья | 7 |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип шкафа | шкаф |