
3 281 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ CANDY BLONSKY
Дзеркало Candy O Blonski. Модульна спальня Candy Blonski - ідеальне рішення для любителів комфорту, функціональних меблів і простоти деталей інтер'єру. Контрастне поєднання білого мату і дуба крафт табако не залишиться непоміченим шанувальниками індивідуального стилю. Двері закриваються за допомогою механізму плавного закриття дверей, ящики забезпечені механізмом "Tandem".
- Ширина: 1080 мм
- Висота: 740 мм
- Глибина: 22 мм
– Колір: дуб крафт табако/ білий матовий
– Maтеріал корпус: ЛДСП (16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: плівка ПВХ / МДФ 22мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Польша |
| Материал рамы | МДФ |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 740 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Ширина | 1080 мм |