
1 553 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ DAVIN BLONSKY
Полка 140 Davin D Blonski. Модульна спальня Davin Blonski - відмінне поєднання простоти стилю та легкої вишуканості. Такі меблі не ускладнюють інтер'єр, відмінно поєднуються з яскравими елементами декору: подушками, пуфами, картинами, шторами та покривалами. Білий глянець надає лиск і блиск класичному дубу каньйону. Комплект прикрашений окантованими металевими ручками. Ящики в комодах і тумбах висуваються за допомогою роликового механізму.
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 1400 мм
- Висота: 250 мм
- Глибина: 253 мм:
– Колір: дуб каньон/ білий глянець
– Maтеріал корпус: ЛДСП (16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: плівка ПВХ / МДФ 19 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 250 мм |
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления шкафа | |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Ширина | 253 |
| Длина | 1400 |
| Тип мебели | полка |
| Высота полки | 250 мм |
| Глубина полки | 253 мм |
| Ширина (длина) полки | 1400 мм |
| Количество ярусов (полок) | 1 |