
895 ₴
Кухонний табурет стане відмінним доповненням до вашого столу. Компактні розміри дозволяють виробу поміститься навіть на маленькій кухні. Міцне ДСП і надійна фурнітура, яка з'єднує всі деталі вироби, забезпечують стійкість всієї конструкції. За вашим бажанням запропоновані кольори можуть комбінуватися в будь-якому варіанті. За додаткову плату можливе виготовлення виробу за індивідуальними розмірами.
Дсп
Кожзам
Меламин:
Корпус – меламин (0,5 мм);
Столешница - ПВХ - 2 мм;
ПВХ:
Корпус – ПВХ – 0,5 мм;
Столешница - ПВХ - 2 мм;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 340 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | ДСП |
| Основной обивочный материал | без обивки |
| Сиденье | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Люкс |