
2 163 ₴
Полиця виготовляється як в стандартному, так і в дзеркальному розташуванні щодо картинки.
(Наприклад: висувні ящики були зліва в стандартному розташуванні, то в дзеркальному вони будуть навпаки праворуч)
Це дуже зручно так як, будь-який виріб можна поставити в будь-який куточок кімнати, не прив'язуючись до картинки.
Будь-який колір або комбінацію кольорів можна вибрати без доплати.
Можна внести будь-які корективи - за розмірами збільшення, зменшення), так само і по конфігурації (додати, прибрати будь-які складові)
Після перерахунку вартості інженером (в сторону зменшення, збільшення), менеджер повідомляє остаточну вартість замовленого виробу, висилає тривимірне креслення покупцеві.
Дсп
Кожзам
Цей виріб виготовляється в двох комплектаціях:
меламін:
Корпус - меламін (0,5 мм);
Фасади - меламін (0,5 мм);
ПВХ:
Корпус - ПВХ - 0,5 мм;
Фасади - ПВХ - 0,5 мм;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тиса мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Пользовательские характеристики | |
| Кромка всех торцов | меламин 0,5 мм. |
| Высота полки | 350 мм |
| Глубина полки | 300 мм |
| Ширина (длина) полки | 450 мм |
| Комплектация | Люкс |