


5 129 ₴
Повечеряти з королівським комфортом у звичайній домашній обстановці дозволить стильний і зручний стілець Astor Signal. У складі обідньої групи представлений предмет меблів прикрасить своєю присутністю інтер'єр модернової вітальні, при цьому забезпечуючи максимальну зручність сидячої за столом людини.
Конструкція стільця більше нагадує лаконічне крісло в мініатюрі, завдяки чому дана модель буде органічно виглядати в інтер'єрі затишного ресторану або в офісній лаундж-зоні. Основою стільця Astor служить дерев'яний каркас з чотирма круглими ніжками, одна пара яких розташована під легким ухилом для забезпечення підвищеної стійкості. На цій візуально крихкій, але досить міцній основі розташоване глибоке сидіння зі спинкою, яке плавно переходить в високі зручні підлокітники. М'яка тканинна оббивка сидіння з зовнішньої сторони декорована дрібним ромбовидним рядком.
Характеристики Стілець Astor SIGNAL :
Матеріал: метал, оббивка - тканина.
Колір на вибір: дуб+сірий, дуб+беж.
Розміри:
Ширина стільця: 46 см
Глибина сидіння: 46 см
Висота стільця зі спинкою: 84 см
Висота ніжки: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | металл |
| Спинка | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Высота стула с учетом спинки | 840 |