
1 342 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ VALLES BLONSKY
Полка настінна 78 Valles D Blonski. Модульна спальня Valles Blonski - складається з окремих елементів, які можна вибирати і комбінувати на свій смак. Колірна гамма меблів включає в себе три кольори: дуб кам'яний / німфеа альба / білий глянець. Вишуканість комоду та тумбам надають фрезеровані ручки, ящики мають роликовий механізм. Меблі дуже якісні, зносостійкі та надійні. У такій спальні приємно не тільки спати, а й проводити час за читанням книги.
Характеристики:
Розміри:
- Ширина:780 мм
- Висота: 210 мм
- Глибина: 200 мм
– Колір: дуб кам’яний/німфеа альба/білий глянець
– Maтеріал корпус: ЛДСП (16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: плівка ПВХ / МДФ 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 210 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 780 мм |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 210 мм |
| Глубина полки | 200 мм |
| Ширина (длина) полки | 780 мм |