

от 36 063 ₴
Стильний і елегантний нерозкладний диван Фараон чудово буде виглядати в вітальні. Також диван Фараон стане чудовим нейтральним доповненням для кабінету керівника. Крім домашніх і офісних умов, такий диван можна використовувати в кафе, ресторанах та інших громадських закладах. Стильні і елегантні лінії виробу привертають увагу. М'яке наповнення робить відпочинок комфортним і приємним.
Ця модифікація дивану Фараон оснащена механізмом трансформації "Французька розкладачка".

Розміри дивану Фараон
Довжина: 1560 / 2150 мм
Глибина: 950 мм
Висота: 930 мм
Каталог оббивочних матеріалів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІМ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Французская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 93 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 195.5 см |
| Ширина спального места | 135 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинный блок, синтепон, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 95 |
| Длина дивана | 215 м |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Угол дивана | Нет |
| Цвет | В ассортименте |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |