




от 32 785 ₴
Диван Ультра комбінує ексклюзивний дизайн і оригінальну конструкцію. Округлість ліній і поєднання кольорів надають йому особливий, ні на що не схожий стиль. Сатиновий підлокітник з глянцевими вкрапленнями підкреслює сучасність дизайну. Кут нахилу спинки і м'які подушки забезпечують чудову ергономічність.
Ця модифікація дивану Ультра оснащена механізмом трансформації "Французька розкладачка".

Розміри дивану Ультра
Довжина: 1960 / 1560 мм
Глибина: 940 мм
Висота: 920 мм
Розмір спального місця: 190 х 140 см
Каталог оббивочних матеріалів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІМ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Французская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 92 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Подлокотник | металлическая труба |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | синтепон, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 94 |
| Длина дивана | 196 м |
| Угол дивана | Нет |
| Цвет | В ассортименте |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |