

2 729 ₴
Чудовий стілець Citi SIGNAL з впізнаваним зовнішнім виглядом, здатним доповнити практично будь-який сучасний інтер'єр в широкому діапазоні прийомів оформлення. Традиційне для таких меблів використання дерев'яних опор виглядає доречно і досить ефектно, з огляду на навмисне підкреслення і відкриту демонстрацію текстурного малюнка натуральної деревини. Для досягнення найкращого ефекту навіть прийнято рішення про спеціальне тонування деревини, що виглядає вельми оригінально і ідеально поєднується з обраним малюнком м'якої оббивки. В якості головного художнього прийому використовується мальований візерунок з впізнаваними архітектурними будівлями, а також планетарними структурами. Такий авторський дизайн дійсно виглядає жваво, привабливо і навіть в деякій мірі розкішно, що є правильним рішенням для відтворення індивідуального вигляду квартири.
Характеристики Стілець Citi SIGNAL :
Матеріал: метал, оббивка - тканина.
Малюнок: Париж або карта.
Колір ніжок: дуб.
Розміри:
Ширина стільця: 44 см
Глибина сидіння: 38 см
Висота стільця зі спинкою: 84 см
Висота ніжки: 46 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | металл |
| Спинка | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Высота стула с учетом спинки | 840 |
| Цвет обивки | Рисунок |