


4 108 ₴
Що може бути приємніше, ніж після напруженого дня насолодитися теплою бесідою з рідними за сімейною вечерею в затишній їдальні або ж влаштувати собі невеликий бенкет прямо на кухні? Для обладнання цих кімнат прекрасно підійде функціональний і неймовірно зручний стілець Colin SIGNAL.
Цей предмет обстановки дивує, перш за все, своїм незвичайним дизайном, завдяки якому він ідеально впишеться в практично будь-який інтер'єр. Виконаний у стилі модерн, цей стілець можна використовувати як в функціональних ультрасучасних кімнатах (кухнях, їдальнях, вітальнях), так і в приміщеннях з великою кількістю аксесуарів і декоративних елементів.
Стілець Colin виконаний з металу. Має дуже комфортні м'яке сидіння і спинку. Його прямі ніжки зроблені у вигляді конусів, які злегка звужуються донизу, дві задні ніжки розташовані під невеликим кутом, що не тільки забезпечує велику стійкість, але ще і додає дизайну столу грайливості. Пропонований виріб має невисоку спинку, що огинає спину сидячого. Його оббивка має універсальний сірий відтінок, який буде абсолютно доречний і в світлих приміщеннях, і в кімнатах, де домінують більш насичені і темні відтінки.
Характеристики Стілець Colin SIGNAL :
Матеріал: метал, оббивка - тканина.
Колір на вибір: беж, сірий, синій.
Розміри:
Ширина стільця: 52 см
Глибина сидіння: 45 см
Висота стільця зі спинкою: 82 см
Висота ніжки: 48 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий, Серый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | металл |
| Спинка | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Высота стула с учетом спинки | 820 |