
от 38 138 ₴
Розкладний диван Ральф виконаний в класичному елегантному стилі. Окантований вставками під шкуру зебри, що надає йому оригінальності. Модель відрізняється комфортом, але при цьому компактна і не займе багато місця.
Ця модифікація дивану Ральф оснащена механізмом трансформації "Седафлекс".

Розміри дивану Ральф:
Довжина: 1860 / 1560 мм
Висота: 780 мм
Глибина: 910 мм
Розмір спального місця: 195.5 х 135 см
Каталог оббивочних матеріалів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІМ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Американская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 78 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 195.5 см |
| Ширина спального места | 135 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | синтепон, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 91 |
| Длина дивана | 186 м |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Угол дивана | Нет |
| Цвет | В ассортименте |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |