





1 200 ₴
Стілець Enzo SIGNAL - цікавий стілець, який буде доречний в будинку, на вулиці, в кафе, в офісі або в конференц-залі. Також він буде добре виглядати в кімнатах з різнокольоровими стінами. Ви оціните цей стілець, коли будете відпочивати, пити каву або читати книгу.
Стілець виготовлений з поліпропілену, який добре піддається чищенню від різного роду забруднень. Стелаж - дерево і метал, які роблять стілець дуже стійким. Також він витримує велике навантаження. Виробник гарантує якість і безпечність матеріалів.
Характеристики Стілець Enzo SIGNAL :
Матеріал:
Колір на вибір: сірий, білий, чорний, синій, помаранчевий, жовтий.
Розміри:
Ширина стільця: 46 см
Глибина сидіння: 43 см
Висота стільця зі спинкою: 83 см
Висота ніжки: 42 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Желтый, Черный, Синий, Серый, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл, натуральное дерево |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 420 |
| Высота стула с учетом спинки | 830 |