




2 108 ₴
Кухонна і обідня зона - це гордість справжнього господаря будинку, адже саме тут збирається вся родина, а також запрошені гості для сімейного або дружнього обіду. Стілець Fox Signal може стати чудовим рішенням поставленого завдання. Йому притаманне чудове оформлення, яке підійде практично для будь-якого сучасного інтер'єру. Витончені і м'які обводи стільця Fox ідеально впишуться в світлі кухні і практично будь-які вітальні. Більш того, виробник подбав і про деяку колірну розмаїтість. На вибір користувачам доступно 5 відтінків: беж, темно-синій, морський, сірий і м'ята. Кольори виключно заспокійливі і в більшій мірі нейтральні, що оцінить більшість тих, хто вирішив купити такий стілець для свого будинку. Каркас стільця виготовляється з натуральної деревини, заготовленої в Малайзії, з красивим текстурованим малюнком, який неодмінно бере участь у формуванні затишної і теплої домашньої атмосфери. Для більшого комфорту користувачів передбачена і тонка м'яка оббивка, яка повністю покриває і спинку, і сидіння.
Характеристики Стілець Fox SIGNAL :
Матеріал:
Колір на вибір:
Розміри:
Ширина стільця: 44 см
Глибина сидіння: 39 см
Висота стільця зі спинкою: 86 см
Висота ніжки: 46 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий, Серый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | металл |
| Спинка | металл, ткань |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Высота стула с учетом спинки | 860 |