





4 212 ₴
Стілець H-103 (екошкіра) Signal - ідеальне рішення для облаштування офісів, кабінетів або конференц-залів. Простіше кажучи, це класичний (якщо можна так висловитися про стиль стільця) офісний стілець, за яким дуже зручно працювати, адже він допоможе налаштуватися на робочий лад.
Оббивка стільця - якісний замінник шкіри, а каркас - метал. Каркас дуже міцний, витримує велику вагу і стійкий до корозії, так як оброблений хромом. Як відомо, хром погано проводить електрику і тепло, тому ризик займання дуже малий.
Важить стілець середньо - 7.5 кілограм. Проте, він зручний для транспортування. Варто зауважити, що H-103 дуже легко миється - зазвичай вистачає вологої ганчірки або серветки.
Характеристики Стілець H-103 (екошкіра) SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка - екошкіра.
Колір на вибір: сірий, чорний, крем, беж, білий, білий+чорний.
Розміри:
Ширина стільця: 43 см
Глибина сидіння: 42 см
Висота стільця зі спинкою: 102 см
Висота ніжки: 48 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Белый, Серый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1020 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Спинка | искусственная кожа |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Высота стула с учетом спинки | 1020 |