
4 212 ₴
Стілець H-103 (тканина) Signal є ключовим елементом і виступає в якості основного місця за столом, а також розміщує важливих гостей, які повинні отримати максимум комфорту, де б вони не знаходилися. Щоб організувати все вище перелічене варто звернутися до стільця H-103, який має низку переваг над всіма іншими. По-перше, він візуально простий і найбільш зрозумілий в комплексному сприйнятті. По-друге, він має нейтральну колірну гамму, а саме поєднання сірого та білого. По-третє, наділений ергономічною спинкою, яка полегшить досить тривале перебування в положенні сидячи. Стійкість стільця H-103 формується з першого етапу виробництва. Для виготовлення дугової опори застосовується тільки якісна сталь із захисним хромуванням. Тканинна оббивка чудово переносить експлуатаційні навантаження, зберігаючи візуальну досконалість. Купити стілець H-103 не складе ніяких проблем, а позитивний ефект буде помічений досить швидко.
Характеристики Стілець H-103 (тканина) SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка - тканина.
Колір: сірий+білий.
Розміри:
Ширина стільця: 43 см
Глибина сидіння: 42 см
Висота стільця зі спинкою: 102 см
Висота ніжки: 48 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1020 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Высота стула с учетом спинки | 1020 |