


5 939 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ SAMBA CAMA MEBLE
Тумба під телевізор SAMBA Сama Meble - практична та зручна тумба під ТВ від польського виробника. Оснащена місткими полицями для техніки, дисків, тощо. Доступна в різних кольорах.
Меблі для вітальні SAMBA виготовлені із високоякісних матеріалів та мають сучасний дизайн, завдяки чому впишуться до будь-якого інтер'єру та створять неповторну атмосферу комфорту та затишку.
Характеристики:
Колір :
Розмір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Белый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Поворотная столешница для вращения телевизора | Нет |
| Полка | 2 шт |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 390 мм |
| Глубина тумбы | 450 мм |
| Ширина тумбы | 2000 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | тумба под телевизор |
| Форма фасада | прямая |