

5 879 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ SAMBA CAMA MEBLE
Вітрина Szafka stojąca SAMBA Сama Meble - практична та зручна невелика вітрина від польського виробника. Оснащена трьома відкритими поличками та відділенням з полицями за дверима . Доступна в різних кольорах.
Меблі для вітальні SAMBA виготовлені із високоякісних матеріалів та мають сучасний дизайн, завдяки чому впишуться до будь-якого інтер'єру та створять неповторну атмосферу комфорту та затишку.
Характеристики:
Колір :
Розмір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 1140 мм |
| Глубина витрины | 350 мм |
| Ширина витрины | 900 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип витрины | Распашная |