


1 230 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ SAMBA CAMA MEBLE
Полиця навісна Półki SAMBA Сama Meble - практична та зручна навісна полиця від польського виробника. Чудовий елемент декору кімнати, а також місце для зберігання дрібних речей.
Меблі для вітальні SAMBA виготовлені із високоякісних матеріалів та мають сучасний дизайн, завдяки чому впишуться до будь-якого інтер'єру та створять неповторну атмосферу комфорту та затишку.
Характеристики:
Матеріал: ламінована ДСП;
Колір : білий матовий.
Розмір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 300 мм |
| Глубина полки | 220 мм |
| Материал изготовления навесной полки | ламинированная ДСП |
| Ширина (длина) полки | 1100 мм |