



9 079 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ SAMBA CAMA MEBLE
Вітрина висока Witryna stojąca SAMBA Сama Meble - практична та зручна висока вітрина від польського виробника. Оснащена двома відділеннями з поличками для посуду та інших речей. Для склянного відділення додатково можна придбати LED освітлення:
Меблі для вітальні SAMBA виготовлені із високоякісних матеріалів та мають сучасний дизайн, завдяки чому впишуться до будь-якого інтер'єру та створять неповторну атмосферу комфорту та затишку.
Характеристики:
Колір :
Розмір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 2030 мм |
| Глубина витрины | 350 мм |
| Ширина витрины | 900 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |