





3 574 ₴
Стілець H-104 (екошкіра) Signal - класичний, строгий, стильний стілець. Він буде дуже добре виглядати практично скрізь - в офісах, вдома, в кафе або в готелі. Стілець оснащений ергономічною спинкою, яка буде спині тільки на користь.
Модель дуже м'яка завдяки шкірозаміннику, який за тактильними відчуттями нагадує справжню шкіру. Стілець тримається на металевих ніжках, які витримують велику вагу. Стілець Signal H-104 дуже стійкий завдяки формі каркаса.
Компанія Signal використовує тільки якісну сировину в своїх продуктах. Можливо, це одна з причин, по якій Signal є однією з кращих компаній в меблевій сфері в Європі.
Характеристики Стілець H-104 (екошкіра) SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка - екошкіра.
Колір на вибір: сірий, чорний, крем, беж, білий, білий+чорний.
Розміри:
Ширина стільця: 43 см
Глибина сидіння: 43 см
Висота стільця зі спинкою: 96 см
Висота ніжки: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Белый, Серый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Высота стула с учетом спинки | 960 |