

2 108 ₴
Стілець H-145 Signal - ідеальне рішення для будь-якого офісного приміщення або їдальні. Вони сподобаються цінителям простоти і практичності. До того ж, стілець дуже стильний і підходить практично під будь-який інтер'єр.
Спинка H-145 дуже ергономічна і не впливає на хребет. Сидіння обшите дуже м'яким і приємним на дотик шкірзамінником, а тримається воно на металевих ніжках. До слова, ніжки завчасно покриті хромом для додаткового захисту від корозії і води.
Цей стілець більше підійде для роботи, ніж для відпочинку, адже чорний колір виглядає дуже солідно, строго і налаштовує на робочий лад. H-145 важить дуже мало - всього 5 кг - тому він практичний у використанні і зберіганні. За ним досить просто доглядати, адже шкірзамінник легко миється.
Характеристики Стілець H-145 SIGNAL :
Матеріал: метал, оббивка - екошкіра.
Колір: чорний.
Розміри:
Ширина стільця: 42 см
Глибина сидіння: 37 см
Висота стільця зі спинкою: 98 см
Висота ніжки: 45 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 980 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Высота стула с учетом спинки | 980 |