







2 729 ₴
Буяння фарб і простота лаконічного оформлення стільця H-260 Signal не залишать байдужими всіх тих, хто прагне створити зручну вітальню з актуальним дизайном і функціональними меблями. На вибір покупцеві доступні вісім відтінків оббивки, виконаної з чудової екологічної шкіри, що володіє тривалим ресурсом експлуатації зі збереженням первозданного зовнішнього вигляду. Зручна спинка завбачливо виконана високою з анатомічним вигином, який значно збільшує комфорт під час тривалого застілля. Незважаючи на металеві опори, такий стілець залишається досить легким для зручного переміщення.
Характеристики Стілець H-260 SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка - екошкіра.
Колір:червоний, беж, крем, фіолетовий, зелений, білий, сірий.
Розміри:
Ширина стільця: 40 см
Глибина сидіння: 38 см
Висота стільця зі спинкою: 96 см
Висота ніжки: 45 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый, Красный, Зеленый, Белый, Фиолетовый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Высота стула с учетом спинки | 960 |