
1 558 ₴
Стілець H-261 bis k Signal - добре підходить для модного домашнього або ж офісного інтер'єру. Незвичайний дизайн гармонує з якістю матеріалів. Колір оббивки шкірзамінника представлений в кольорі крем. Спокійні пастельні і темні тони підійдуть для офісу і дому. Міцний каркас стільця також виконаний з металу в кольорі крем.
Характеристики Стілець H-261 bis k SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка - екошкіра.
Колір: повністю крем.
Розміри:
Ширина стільця: 40 см
Глибина сидіння: 38 см
Висота стільця зі спинкою: 96 см
Висота ніжки: 45 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Высота стула с учетом спинки | 960 |