









2 748 ₴
Стілець H-261 chrom Signal - це найбільш просте і стильне рішення для ваших спалень, віталень і передпокоїв. Сувора елегантність дизайну, не дивлячись на деяку аскетичність, виник не випадково в цьому предметі меблів від фірми Signal. Саме універсальність, його вміння вписатися як в найбільш класичний, так і в ультрасучасний інтер'єр - особливість цього стільця.
Крім «смачного» стилю і продуманості дизайну, стілець Signal H-261 вирізняється винятковим комфортом і ергономічністю. Просто кажучи: на ньому зручно і безпечно сидіти. Висока спинка забезпечує правильну форму спини, а продумана висота ніжок - стійке і безпечне положення і опору тіла.
Характеристики Стілець H-261 chrom SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка - екошкіра.
Колір:
Розміри:
Ширина стільця: 40 см
Глибина сидіння: 38 см
Висота стільця зі спинкою: 96 см
Висота ніжки: 45 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Желтый, Черный, Серый, Коричневый, Голубой, Зеленый, Белый, Фиолетовый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Высота стула с учетом спинки | 960 |