



2 566 ₴
Стілець H-265 Signal ергономічної форми. В якості оббивки використовується зносостійка меблева тканина сірого, чорного, бежевого або джинсового кольору, декорована горизонтальними стібками. Металеві ніжки пофарбовані в чорний колір.
Характеристики Стілець H-265 SIGNAL :
Матеріал: метал фарбований, оббивка - тканина.
Колір:
Розміри:
Ширина стільця: 40 см
Глибина сидіння: 38 см
Висота стільця зі спинкою: 96 см
Висота ніжки: 46 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Синий, Серый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Высота стула с учетом спинки | 960 |