

3 846 ₴
Стілець H-331 Signal з одного боку виглядає досить стримано і навіть лаконічно, що характерно для приміщень, оформлених в стилі лофт. З іншого боку, стілець вийшов досить витонченим, завдяки майстерному формуванню спинки, сидіння, а також оббивного матеріалу, покритого декоративною прошивкою. Все це гарантує моделі незрівнянну універсальність щодо цільових інтер'єрів будь то вітальня або розкішна кухня з вираженою обідньою зоною. За надійність і довговічність стільця відповідають використовувані матеріали. М'яка оббивка міцна і цупка завдяки використанню екологічної шкіри, а ось непорушність каркаса - це заслуга металевих труб, покритих шаром захисного хрому.
Характеристики Стілець H-331 SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка+лямка - екошкіра.
Колір оббивки на вибір: сірий, чорний.
Розміри:
Ширина стільця: 43 см
Глибина сидіння: 42 см
Висота стільця зі спинкою: 99 см
Висота ніжки: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 990 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Высота стула с учетом спинки | 990 |