




2 202 ₴
Стілець H-334 Signal - це саме той стілець, до якого захочеться повертатися після робочого дня. Він сприяє відпочинку і створенню затишку в домі. Такі стільці стануть відмінним доповненням до їдальні, кухні, кафе чи ресторану.
Модель увібрала в себе тільки найкращі якості компанії Signal - надійність, стиль і відмінну ціну. Стілець обшитий найм'якішим замінником шкіри, який по тактильним відчуттям нітрохи не поступається звичайній шкірі. А каркас H-334 витримує велике навантаження і вагу.
Даний стілець - відмінна покупка. Він дуже легко чиститься, досить вологої ганчірки - і H-334 як новий.
Характеристики Стілець H-334 SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка+лямка - екошкіра.
Колір оббивки на вибір: сірий, чорний, беж, коричневий, білий.
Розміри:
Ширина стільця: 42 см
Глибина сидіння: 41 см
Висота стільця зі спинкою: 100 см
Висота ніжки: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Белый, Серый, Коричневый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Высота стула с учетом спинки | 1000 |