


3 024 ₴
Стілець H-341 Signal припаде до смаку шанувальникам красивих речей і предметів декору. Завдяки індивідуальній майстерності і генеральній стратегії актуалізації виробництва польські майстри зуміли перетворити традиційний стілець в дієву прикрасу інтер'єру розкішної вітальні або їдальні з вираженою обідньою зоною. Витончені форми є результатом використання звичного компонування, коли на металевий каркас надбудовується функціональна частина, тобто м'яка оббивка заданого формату. У запропонованому варіанті пропонується відмінна м'яка оббивка під шаром екологічної шкіри, колір якої покупець має право вибрати з трьох запропонованих - білого, сірого і помірно строго чорного. При цьому кожен з варіантів комплектується додатковим декоративним елементом - контрастною боковиною, яка не тільки окреслює грайливий контур стільця, але і підкреслює основний відтінок обробки.
Характеристики Стілець H-341 SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка - екошкіра.
Колір оббивки на вибір: сірий + білі боки, чорний+білі боки, білий + чорні боки.
Розміри:
Ширина стільця: 44 см
Глибина сидіння: 43 см
Висота стільця зі спинкою: 101 см
Висота ніжки: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Белый, Серый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1010 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Высота стула с учетом спинки | 1010 |