

2 912 ₴
Стілець H-353 Signal підпорядковується загальним критеріям популярного спрямування декору, отримав витончений металевий хромований каркас з єдиною підпружиненою опорою. Поверх каркаса традиційно встановлюється зручне сидіння, тандемно об'єднане з високою спинкою, яка отримала анатомічний вигин і чудовий рядковий візерунок на м'якій оббивці. Колір оббивки варіативний і покупцеві пропонується вибір між класичними відтінками - чорний або сірий. В якості основного матеріалу оббивки обрана екологічна шкіра, що відповідає всім експлуатаційним вимогам, які передбачають не тільки питому міцність, але і максимально простий рецепт догляду навіть при випадкових харчових забрудненнях.
Характеристики Стілець H-353 SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка - екошкіра.
Колір оббивки на вибір: сірий+білий, чорний+білий.
Розміри:
Ширина стільця: 46 см
Глибина сидіння: 46 см
Висота стільця зі спинкою: 96 см
Висота ніжки: 49 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 490 |
| Высота стула с учетом спинки | 960 |