
10 325 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ SOHO CAMA MEBLE
Вітрина Soho S1 Сama – висока вітрина з матовим корпусом та глянцевим фасадом. Представлена модель відрізняється практичністю та місткістю: має три висувні ящики та одне відділення з чотирма полицями та скляними дверима. Полиці можуть бути для демонстрації декоративних елементів.
Для скляних полиць можна придбати додатково підсвічування.
Підсвічування в комплектацію не входить.
Характеристики:
Матеріал виготовлення вітрини:
Колір:
Габаритні розміри вітрини:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 1920 мм |
| Глубина витрины | 410 мм |
| Ширина витрины | 600 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип фасада | распашной |
| Цвет | Белый |