
4 775 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ SOHO CAMA MEBLE
Власникам невеликих віталень варто звернути увагу на стильну навісну сучасну вітрину Soho S2. Вона кріпиться на стіну, що дозволяє значно заощадити простір. Незважаючи на компактні розміри, свої функції вітрина виконує блискуче, адже на трьох полицях, розташованих у відділенні зі скляною вставкою, можна легко розмістити декоративні елементи, які додадуть Вашому приміщенню особливий настрій.
Для скляних полиць можна придбати додатково підсвічування.
Підсвічування в комплектацію не входить.
Характеристики:
Матеріал виготовлення вітрини:
Колір:
Габаритні розміри вітрини:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 1150 мм |
| Глубина витрины | 290 мм |
| Ширина витрины | 600 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип фасада | распашной |
| Цвет | Белый |