
13 289 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ SOHO CAMA MEBLE
Вітрина Soho S6 2D2S - елегантна, висока вітрина дуже функціональна та простора. В інтер'єрі виглядає надзвичайно оригінально та ексклюзивно.
У виробництві використовується високоякісне ламіноване ДСП, яке добре зарекомендувало себе на європейському меблевому ринку. Цей матеріал відрізняють високі експлуатаційні та естетичні характеристики, а також тривалий термін експлуатації.
Вітрина містить два висувні ящики і два закриті відділення. За дверима зі склом розташовані три скляні полиці, за глухими дверима – три дерев'яні.
Для скляних полиць можна придбати додатково підсвічування.
Підсвічування в комплектацію не входить.
Характеристики:
Матеріал виготовлення вітрини:
Колір:
Габаритні розміри вітрини:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 1920 мм |
| Глубина витрины | 410 мм |
| Ширина витрины | 800 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип фасада | распашной |
| Цвет | Белый |