

34 072 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВЕНЕЦІЯ СЛОНИММЕБЛЬ
Ліжко1.6 двоспальне з МДФ. Спальня Венеція(біла) виконана в стилі модерн. Включає шість елементів. Велика містка шафа для одягу дуже багатофункціональна і прикрашена дзеркалом на зовнішній стороні дверецят. Широкий комод з трьома висувними шухлядами зручно розташовує в собі необхідні речі. Дві приліжкови тумби служать для розташування світільників та зберігання будь яких дрібниць.Головною прикрасою спальні є просторе двуспальне ліжко з жорстким узголів'ям. Простота,чіткі лінії, дзеркала, мінімум прикрас у вигляді металізованих смуг на глянцьовій поверхні білих фасадів робить цю спальню витонченою і повітряною. Шанувальникам краси і суворості ліній рекомендуємо обрати варіант модульної спальні Венеція(біла).
Характеристики:
- Ширина: 1680мм
- Висота: 1220мм
- Глибина: 2067мм
– Колір: білий глянець
– Maтеріал корпус: МДФ (16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: плівка ПВХ / МДФ 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип подъемного механизма | Пружины |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 130 см |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 168 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 100 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | МДФ ламинированный |
| Каркас кровати | МДФ ламинированный |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160*200 |
| Тип кровати | двоспальна |