
13 778 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВЕНЕЦІЯ СЛОНИММЕБЛЬ
Комод з трьома висувними шухлядами з МДФ Венеція біла Слониммебель. Спальня Венеція(біла) виконана в стилі модерн. Включає шість елементів. Велика містка шафа для одягу дуже багатофункціональна і прикрашена дзеркалом на зовнішній стороні дверецят. Широкий комод з трьома висувними шухлядами зручно розташовує в собі необхідні речі. Дві приліжкови тумби служать для розташування світільників та зберігання будь яких дрібниць.Головною прикрасою спальні є просторе двуспальне ліжко з жорстким узголів'ям. Простота,чіткі лінії, дзеркала, мінімум прикрас у вигляді металізованих смуг на глянцьовій поверхні білих фасадів робить цю спальню витонченою і повітряною. Шанувальникам краси і суворості ліній рекомендуємо обрати варіант модульної спальні Венеція(біла).
Характеристики:
-Ширина комода: 1000 мм
-Глубина комода: 470 мм
-Высота комода: 832 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 83 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота столика с учетом зеркала | 0 |
| Высота столика с учетом столешницы | 83 |
| Глубина столика | 47 |
| Длина столика | 100 |