
8 207 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ SOHO CAMA MEBLE
Комод Soho S7 Сama чудово виглядатиме в кімнаті, дизайн якої виконаний у сучасному стилі. Незважаючи на розміри, комод відрізняється практичністю та місткістю: три великі закриті відділення дозволять розмістити безліч речей. У бічних відділеннях знаходиться одна дерев'яна полиця.
По центру – двері з прозорим склом, усередині яких розташовані дві скляні полиці, які можуть служити для демонстрації декоративних елементів. Для скляних полиць можна придбати додатково підсвічування.
Підсвічування в комплектацію не входить.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 41 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма фасада | прямая |
| Цвет | Белый |