
11 465 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ SOHO CAMA MEBLE
Комод у вітальню, в спальню з ламінованої ДСП та МДФ UNI/SOHO S8 Сama без підсвічування від польського виробника корпусних меблів Cama характеризується чіткими прямими лініями, правильними геометричними формами, відсутністю зайвих деталей, строгістю екстер'єру. Він створений для таких стилів інтер'єру, як мінімалізм, конструктивізм, виготовлений з якісних матеріалів. У комоді два великі відділення праворуч і ліворуч, а також чотири невеликі висувні ящики по центру.
Комод порадує Вас своєю стильністю та практичністю.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 92 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Ширина комода | 132 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Цвет | Белый |