
6 223 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВЕНЕЦІЯ СЛОНИММЕБЛЬ
Дзеркало настінне в обрамленні Венеція біла Слониммебель. Спальня Венеція(біла) виконана в стилі модерн. Включає шість елементів. Велика містка шафа для одягу дуже багатофункціональна і прикрашена дзеркалом на зовнішній стороні дверецят. Широкий комод з трьома висувними шухлядами зручно розташовує в собі необхідні речі. Дві приліжкови тумби служать для розташування світільників та зберігання будь яких дрібниць.Головною прикрасою спальні є просторе двуспальне ліжко з жорстким узголів'ям. Простота,чіткі лінії, дзеркала, мінімум прикрас у вигляді металізованих смуг на глянцьовій поверхні білих фасадів робить цю спальню витонченою і повітряною. Шанувальникам краси і суворості ліній рекомендуємо обрати варіант модульної спальні Венеція(біла)
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 1000мм
- Висота: 812мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Угол поворота | 90 град. |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4500 г |
| Высота | 812 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Нове |
| Цвет | Белый-глянец |