
от 30 444 ₴
Диван Вазаретті елегантний і стильний, виділяється вишуканістю і витонченістю. Зробить вітальню затишним місцем, де всі члени сім'ї і гості зможуть в теплій домашній обстановці поспілкуватися, відпочити і поділитися враженнями. Крім цього, такий диван буде органічно виглядати навіть в офісі або кабінеті.
Ця модель витримана в строгому стилі, без пафосу й надмірностей. Універсальність дивана також дозволяє використовувати його і в готельно-ресторанному бізнесі. Витончені м'які лінії дивана, об'ємна спинка і підлокітники, округлі форми надають дивану естетичності.
Ця модифікація дивану Вазаретті оснащена механізмом трансформації "Французька розкладачка".

Розміри дивана Вазаретті:
Довжина: 1600/2200 мм
Глибина: 900 мм
Висота: 850 мм
Розмір спального місця: 140 х 190 см
Каталог оббивочних матеріалів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІМ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Французская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 85 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | синтепон, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 200 м |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Угол дивана | Нет |
| Цвет | В ассортименте |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |