
6 457 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ VIGO CAMA MEBLE
Пенал навісний у вітальню з ламінованої ДСП Vigo 180 Сama без підсвічування
Пенал Vigo 180 Сama – довгастий вузький навісний пенал з матовим корпусом та глянцевим фасадом, його можна гармонійно вписати майже у будь-який сучасний інтер'єр. Кріпиться на стіну за допомогою спеціальних кріплень. Усередині пенал містить чотири полиці.
У представленій моделі застосовується система відкривання Push-click - механізм, широко представлений у предметах меблів з фасадами без ручок, які мають великий попит і чудово і стильно виглядають у сучасних інтер'єрах. За допомогою нього ящики відкриваються та закриваються легким натисканням на фасад. Механізм працює плавно та безшумно, гарантуючи максимальний комфорт від використання пеналу.
Характеристики:
Матеріал виготовлення вітрини:
Колір:
Габаритні розміри вітрини:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 1800 мм |
| Глубина витрины | 300 мм |
| Ширина витрины | 400 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип фасада | распашной |
| Цвет | Белый |