




2 931 ₴
Стілець H-441 (екошкіра) Signal вирізняється дуже цікавим дизайном. Сидіння дуже велике і широке, а також має нестандартну форму. Це полягає в продовженні сидіння вниз, що додає зручності для ніг. Збоку сідальце пофарбоване в білий колір, що створює певний контраст.
Завдяки ергономічній спинці Ви не будете відчувати втому в спині. Навпаки, сидячи на даній моделі, Ви відчуєте себе бадьорим і повним сил. Каркас стільця відрізняється великою надійністю, адже він вилитий з металу і покритий хромом.
Характеристики Стілець H-441 (екошкіра) SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка - екошкіра.
Колір оббивки на вибір: сірий, чорний+білий, білий+чорний, крем.
Розміри:
Ширина стільця: 42 см
Глибина сидіння: 41 см
Висота стільця зі спинкою: 102 см
Висота ніжки: 46 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Белый, Серый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1020 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Высота стула с учетом спинки | 1020 |