









2 472 ₴
Стілець H-623 Signal - це вдале поєднання стилю, надійності і хорошої ціни. Без всякого сумніву, ця модель прикрасить собою кухні, їдальні, кафе і ресторани. Завдяки своїм гладким лініям, в першу чергу, стілець сподобається жінкам.
Стілець оснащений зручною спинкою, яка вирізняється ергономічністю. На цьому стільці можна дійсно відпочити, читати книгу або пити чай. Каркас повністю вилитий з металу і витримує велику вагу. Можна забути про подряпини та корозії - ніжки додатково покриті хромом або фарбою.
H-623 дуже легко миється. Зазвичай достатньо вологої ганчірки або серветки - і стілець як новий. Потрібно відзначити, що обшивка стільця - якісний замінник шкіри. За тактильним відчуттям він мало чим відрізняється від справжньої шкіри.
Характеристики Стілець H-623 SIGNAL :
Матеріал: метал, оббивка - екошкіра.
Колір:
Розміри:
Ширина стільця: 42 см
Глибина сидіння: 41 см
Висота стільця зі спинкою: 90 см
Висота ніжки: 45 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый, Черный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл, металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Высота стула с учетом спинки | 900 |
| Колір ніжок | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |