



2 115 ₴
Вішалка AMF Континент буде доречна вдома, в офісі, готелі. Відмінний сучасний дизайн, функціональність і доступна ціна роблять придбання цієї моделі дуже вигідною. Виконана з металу і пластику, порошкове покриття, дуже стійка і невибагливі в обслуговуванні. Є відділення для парасольок. Гачки закруглені, для того щоб не псувати одяг. Стійка і широка опора. А різноманітні колірні рішення дозволять підібрати модель під стиль вашого приміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.7 кг |
| Высота | 1800 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл покрытый порошковой краской |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр опоры | 430 мм |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 20 шт |
| Кол-во крючков для одежды | 10 шт |
| Кол-во мест под зонтик | 3 шт |
| Коллекция | Континент |
| Функциональное назначение | Для одежды |