
18 429 ₴
Вішалка AMF Мірабель - дорога, елегантна і вишукана, буде остаточним штрихом в оформленні передпокою, ресторанів, готелів. Каркас з масиву дерева, міцний і надійний. Форма дозволяє встановити вішалку в класичному інтер'єрі або бароко. Опора широка для додання стійкості, служить одночасно підставкою під парасольки. Модель Мірабель стане гарним доповненням в кабінеті директора. Міцний і безпечний матеріал обов'язково припаде до душі любителям природних і натуральних матеріалів.
Колір темний горіх часто застосовується для виготовлення дерев'яних елементів м'яких та корпусних меблів. Цей колір насичений, вироби такого кольору виглядають вишуканими. Вважається поширеним варіантом, так як не сильно забруднюється.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Орех |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.3 кг |
| Высота | 1850 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 72 шт |
| Кол-во крючков для одежды | 12 шт |
| Кол-во мест под зонтик | 1 шт |
| Коллекция | Мирабель |
| Функциональное назначение | Для одежды |