
16 097 ₴
Вішалка AMF Жизель - класична, без зайвих деталей вішалка для верхнього одягу і головних уборів, відмінний варіант для офісу та дому. Прості лаконічні форми будуть доречні в будь-якому класичному інтер'єрі. Надійна і стійка опора. Займає мало місця, легка, можна без зусиль переміщати. Дерев'яний каркас оцінять любителі натуральних матеріалів.
Колір темний горіх часто застосовується для виготовлення дерев'яних елементів м'яких та корпусних меблів. Цей колір насичений, вироби такого кольору виглядають вишуканими. Вважається поширеним варіантом, так як не сильно забруднюється.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Орех темный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Высота | 1770 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 72 шт |
| Кол-во крючков для одежды | 12 шт |
| Коллекция | Жизель |
| Функциональное назначение | Для одежды |