


855 ₴
Вішалка AMF Персія Y-311 - недорогий, але функціональний варіант для офісу, дому або кафе. Виконана з металу та покрита порошковою фарбою. У середній частині є відділення для сумок і парасольок. На гаках є пластикові кулі-закінчення для запобігання деформації одягу і естетичного вигляду без одягу. Головна перевага - це не висока вартість і легкість цієї моделі, що дозволяє переміщати її без зусиль в разі необхідності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 1780 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл, пластик |
| Ножки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Кол-во дополнительных крючков | 3 шт |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 72 шт |
| Кол-во крючков для одежды | 10 шт |
| Коллекция | Персия |
| Функциональное назначение | Для одежды |